TÜKENMEYEN BİR MUTLULUK İSTER MİSİNİZ?
EVET, ELBETTE, TABİİ Kİ, KİM HAYIR DİYEBİLİR Kİ...
O ZAMAN;
1) NE OLURSA OLSUN DURUMUNUZU BEĞENİN, ŞÜKREDİN VE ŞİKAYET ETMEYİN,
2) YAŞAMINIZDAN TAHLİL ETMEYİ, ÇÖZÜMLEME YAPMAYI ÇIKARTIN,
3) KENDİNİZİ HİÇ KİMSEYLE MUKAYESE ETMEYİN,
4) KEŞFEDİLEYİM, AYAĞIMA GELİNSİN, HAZIR GETİRİLSİN DEMEYİN,
5) GÖRDÜKLERİNİZDE KUSURSUZLUK ARAMAYIN,
6) BİLİNÇTE YAPILANMIŞ OLAN BİLGİLERİNİZİ SÜREKLİ ARTTIRIN,
7) SORUNLARIN SADECE BAŞINIZIN İÇİNDE OLDUĞUNU VE ASLINDA OLMADIKLARINI İDRAK EDİN,
8) BİRLİK BİLİNCİNE İNANIN,
9) DOĞRU YAZILIMLARLA BİLİÇALTINIZI KODLAYIN. 
ZİHİN NEDİR?
BİLİNÇ VE BİLİNÇALTI NASIL ÇALIŞIR?
YAZILIM, ONAYLAMA NEDİR?
BİLİNÇALTI NASIL KODLANIR? NASIL KULLANILIR?  
DÜNYA MADDESİNİ AŞMAK NE DEMEK?
NEDEN MEDİTASYON YAPMALIYIM?
BENİM YAZILIMIMDAKİ YANLIŞLAR NASIL BULUNUR?
YAZILIM NASIL KULLANILIR?
BİRLİK BİLİNCİ NEDİR?
SONSUZ ZEKA VE ONUN YARATICI GÜCÜ NE DEMEK?
AFFETME, KORUNMA, ZENGİNLİĞE ULAŞMA, BAŞARILI ÖĞRENCİ OLMA YAZILIMLARI NASIL OLUR?
GERÇEK YERİNİZİ BULMAK İÇİN HANGİ YAZILIMI KULLANMALISINIZ?
İŞ SORUNLARI, MAHKEME İŞLERİ, MADDİ KAYIPLAR, AFETLER İÇİN YAZILIM ÖRNEKLERİ VAR MIDIR?
ZENGİNLİK GETİREN METOTLAR NELERDİR?
 

     EVRENDE BİR TANE YARATICI GÜÇ VARDIR. O GÜÇ Kİ, HER NESNENİN YAPI TAŞIDIR. MADDENİN BÖLÜNEMEYEN EN KÜÇÜK PARÇASININ YÜZ MİLYONDA BİRİ DÜŞÜNCE ADINI ALIR. DÜŞÜNCENİN DE AYRIŞTIRILAMAYAN EN MİNİK BİRİMİ ESASIN KENDİSİDİR. HER ŞEYİN ANA MADDESİDİR. EN KÜÇÜKTEN DAHA KÜÇÜK, EN BÜYÜKTEN DAHA BÜYÜK, EN LATİF, EN MUTLU, EN SEVEN, EN GÜÇLÜ, EN GÜZEL, EN EŞSİZ, EN HIZLI, EN YAVAŞ, EN GERÇEK, EN HAYAL, EN KORUYUCU, EN AFFEDİCİ, EN MUTLAK, EN MÜKEMMEL, EN GÜVENİLİR, EN EMİN, EN CÖMERT, EN BİLEN, EN AZİZ, EN ADİL, EN SAKİN, EN AZAMETLİ, EN ULU, EN DENGELİ, EN EZELİ, EN EBEDİ, EN YÜCE, EN DAİM, EN KADİR, EN EVVEL, EN ŞEFKATLİ, EN ZENGİN, EN NURLU, EN SABIRLI, EN, EN, ENDİR. HER FARKLI TEZAHÜR DEĞİŞİK BİR GÖRÜNTÜ VE FAKAT AYNI KAYNAK DEMEKTİR.

     HER İNSAN; MAKRO DÜZEYDEKİ EVRENİN, MİKRO DÜZEYDEKİ BİR PROTOTİPİDİR. DIŞ DÜNYAYA BAKAN GÖZLERİMİZİN GÖREBİLDİKLERİNİN HEPSİ İÇİMİZDE DE VARDIR. BİLGİ BİLİNÇTE YAPILANMIŞTIR. BU YAPI HER ŞEYİ BİLENDİR. GÖZLERİMİZİ KAPATIP DA İÇİMİZE BAKABİLMEYİ BAŞARDIĞIMIZDA SEVGİ, MUTLULUK, SONSUZ İMKANLAR YANİ EVREN BİZE GÜLÜMSEYECEKTİR. O AN Kİ, EVRENİN TA KENDİSİ OLDUĞUMUZUN İDRAK EDİLDİĞİ ANDIR. BİR HİÇ YA DA HER ŞEY OLMANIN, ‘BİRİ DİĞERİNİN KOPYASI’ SÖZCÜKLERİYLE TANIMLANMASININ YAPILDIĞI LAHZADIR. BİREYİN ARAYIŞI BEDENİNİN DIŞINDAN ZİYADE İÇİNE DÖNEREK BAŞLAMALIDIR.

     İNSAN; BEDEN, ZİHİN VE ATMANDAN MÜTEVELLİTTİR. MÜKEMMELDİR. BEDEN BEŞ DUYU İLE DONATILMIŞTIR. ZİHİN BİLİNÇTEN OLUŞMUŞTUR. BİLİNÇLİ KISIM MANTIK İLE SEÇİM YAPAN VE TÜM BİLİNCİN YAKLAŞIK YÜZDE DOKUZUNU TEMSİL EDEN KISIMDIR. KALANI İSE ENSTÜRÜMANI SEZGİ OLAN BİLİNÇALTIDIR. KISACASI HİSLER VE DÜŞÜNCELER ALEMİNİN TAMAMI ZİHİN KAVRAMINI OLUŞTURUR ŞEKLİNDEKİ BİR YAKLAŞIM YANLIŞ OLMAYACAKTIR. BİLİNÇALTININ DA ALTI ATMAN, YANİ ÖZ YAPI, BİR BAŞKA DEYİŞLE RUHUMUZDUR. BURASI; SONSUZ SÜKUN, ZEKA, MUTLULUK, ENERJİ ALANIDIR.

     RUTİN YAŞAM GÜNDELİK BİLİNÇLE İDAME ETTİRİLİR. EN ÖNEMLİ KARAKTERİSTİĞİ MANTIKTIR. SEÇİCİLİK ÖZELLİĞİ VARDIR. MANTIĞA DAYANARAK YAPTIĞI SEÇİMLERLE BEDENE YÖN VE HAYAT VERMEYE ÇALIŞIR.

     BEDENİN TÜM OTOMASYONU VE ARŞİVİ, ENERJİSİNİ ATMANDAN ALARAK YİRMİDÖRT SAAT BOYUNCA HİÇ DURMADAN FAAL OLAN BİLİNÇALTINDADIR. VÜCUDUMUZA AİT HER ORGANIN HATTA HER ZERRENİN KUSURSUZ BİR UYUMLA ÇALIŞMASI DA ANCAK ONUN KOMUTANLIĞIYLA MÜMKÜN OLMAKTADIR. YAŞADIKLARIMIZ ARŞİVE YANİ BURADAKİ HAFIZAYA KAYDEDİLİR. YAŞAM SADECE MADDİ DEĞİLDİR. GÖREVİMİZİ MERAK EDEREK RUTİN DIŞINI DA İDRAK ETMEYE ÇALIŞTIĞIMIZDA ÖNÜMÜZE SONSUZLUKLAR AÇILIR. BUNDAN NASİPLENME ORANI BİLİNÇALTI İLE KURACAĞIMIZ BAĞA BAĞLIDIR. BU BAĞIN EN ÖNEMLİ ARAÇLARINDAN BİR TANESİ MEDİTASYONDUR. SAĞLANACAK İLETİŞİMLER, YAPILACAK DENEYİMLER BİZİM İÇİN YENİ BİR DÜNYANIN MÜJDECİSİ OLACAKTIR. KUŞKUDAN TAMAMEN ARINDIRILMIŞ OLARAK BİLİNÇALTINA VARDIRABİLDİĞİNİZ HER YÖNERGE YERİNE GETİRİLECEKTİR. BİLİNÇALTI, SONSUZ AFFEDİCİLİK VE HOŞGÖRÜ PRENSİBİYLE ÇALIŞIR. KENDİSİNE ULAŞAN VE HİÇ KUŞKU TAŞIMAYAN HER YAZILIMA AYNI UZAKLIKTADIR. EŞİT DAVRANIR. İYİ, KÖTÜ, DOĞRU, YANLIŞ, GÜZEL, ÇİRKİN, NORMAL, ANORMAL OLMASINA BAKMAKSIZIN YAZILIMI ALIR. GEREKLİ SABIRLA, YETERLİ TEKRARLA DOĞRU YAPILAN HER YÜKLEME MUTLAK SONUÇ DENİLEN YERE ULAŞIR.

     TÜM PROBLEMLERİN GERÇEK NEDENİ, İNSANIN, KENDİ YARATICI GÜÇ KAYNAĞINDAN BAĞINI KOPARMIŞ OLMASIDIR. MEDİTASYON VE ZİHNE YAZILIM KODLAMA BİZİ KAYNAĞIMIZA DÖNDÜRECEK, MEMBAMIZDAN BESLENMEMİZİ, YENİDEN VAR OLMAMIZI, SONSUZ MUTLULUK, VARLIK, SAĞLIK, NEŞE SAHİBİ OLMAMIZI SAĞLAYACAKTIR. BÖYLELİKLE EVRENİN DOĞRULARINA UYGUN, HUZURUN SOLUNDUĞU BİR CENNET, YERYÜZÜNDE CENNET YANİ AYODYA BAŞLAYACAKTIR.

     GÜNLÜK BİLİNÇ BİR DÜŞÜNCEYİ SEÇER VE ŞÜPHESİZCE KABUL EDERSE DÖNÜŞÜM BAŞLAR. DÜŞÜNCE KOD OLUR, BİLİNÇALTINA GEÇER. SABIR, GEREKTİĞİ BİÇİMDE TEKRAR, MEDİTASYON BU KODU KUSURSUZ ÇALIŞACAK BİR PROGRAMIN YAZILIMI HALİNE GETİRİR. KABUL EDİLEBİLİR BİR SÜRENİN SONUNDA DA UYGULAMA İSTENEN SONUÇLA NİHAYETLENİR.

     BİLİNÇALTI KENDİSİNE ULAŞAN KODUN DOĞRULUĞUNU YA DA YANLIŞLIĞINI BİLEMEZ. GERÇEKLEŞMESİ İÇİN GEREKEN SADECE KENDİSİNE ULAŞMASIDIR. ANCAK KENDİSİNE ULAŞMASINDAKİ EN BÜYÜK FİLTRE ŞÜPHEDİR. ZERRE KADAR KUŞKU DUYMADAN TAMAMEN SAF BİÇİMDE DÜŞÜNCEYİ BİLİNÇALTINA AKTARMAK GEREK ŞARTTIR. MEDİTASYONLA ŞEKİLLENEN, MADDİ MANEVİ BÜTÜNLÜĞÜ İDRAK EDEN VARLIĞIMIZ, DOĞANIN KANUNUNA YA DA ZAMANLAMASINA AYKIRI OLAN HİÇBİR YAZILIMI BİLİNCİN ALT KISMINA GEÇİREMEZ. DENEYİMLEDİĞİ BİRLİK BİLİNCİ BUNA İZİN VERMEZ. BU NEDENLE MEDİTASYONLA DESTEKLENEN ZİHİN KODLAMA PROGRAMI HUZUR VE İSTENEN SONUÇ DEMEKTİR.

     GÜNLÜK BİLİNÇ DÜZEYİNDEN GELEN VE HİÇ KUŞKU TAŞIMAYAN HER DÜŞÜNCE BİLİNÇALTI İÇİN BİR EMİRDİR. BUNA RUH DESTEKLİ ZİHİN YASASI DENEBİLİR.

     TAM KARŞILIĞI OLMAMAKLA BİRLİKTE HİPNOZ ANI BİR ÖRNEK TEŞKİL EDEBİLİR. GÜNLÜK BİLİNCİN AĞIRLIKLI OLARAK UYKUYA GEÇTİĞİ BU ANDA SÖYLENENLER NEREDEYSE DİREK OLARAK BİLİNÇALTINA GİTMEKTEDİR. GELEN HER SÖZ DOĞRU KABUL EDİLİP GEREĞİNİN YAPILMASI KONUSUNDA DERHAL ÇABA BAŞLAMAKTADIR. ELBETTE UYKU TAM UYKU OLMAMAKTA VE GENE DE ŞÜPHEYE DAYALI KONTROL DEVAM ETMEKTEDİR. ZİHİN YASASININ NASIL ÇALIŞTIĞINI AÇIKLAYABİLMEK AÇISINDAN FAYDALI BİR UYGULAMA OLARAK MÜTALAA EDİLEBİLİR.

     DÜŞÜNCENİN YARATICI GÜCÜ VARDIR. SEÇİLEN, BELİRGİNLEŞEN DÜŞÜNCE KAĞIDA DÖKÜLÜR. HER SÖZCÜĞÜN ÖNEMİ VARDIR. KİŞİYE ÖZEL DÜŞÜNCELER KİŞİYE ÖZEL TESTLERİN SONUCUNDA BELİRLENMELİDİR. GENEL DÜŞÜNCELER ÖZENLE SEÇİLMİŞ KELİMELERİN OLUŞTURDUĞU NET İFADELER OLMALIDIR. SON ŞEKLİNİ ALMIŞ OLAN BİR METİN ARTIK KOD OLMUŞTUR. BU KOD EN AZ İKİ KEZ (SABAH-AKŞAM) MÜMKÜNSE ÇOK KEZ, BEŞ ON DAKİKA SÜREN SEANSLARLA BİLİNÇALTINA İLETİLMELİDİR. BU İLETİM TEFEKKÜR METODUYLA İÇTEN OKUMA ŞEKLİNDE OLMALIDIR. DUDAKLARINIZ VE DİLİNİZ BU OKUMA NEDENİYLE KIPIRDAMAMALI AMA BEYNİNİZ DERİN BİR HUZUR İÇİNDE METNİ OKUMALI YANİ TEKRAR ETMELİDİR. HATTA METNİN HATMEDİLMESİ VE GÖZLER KAPALI OLARAK BU SEANSIN YAPILMASI ÇOK DAHA ETKİLİDİR. KODUN MEALİNİ ÇOK İYİ ANLAYAN VE BUNU RESİMLEYEBİLEN BİR BEYİN İÇİN BU EYLEMİ İMGELEYEREK YAPMAK DA OLASIDIR. BEŞ ON DAKİKALIK UYGULAMA SONUCUNDA BEDENİNİZDE BİR HUZUR VE SÜKUNET VARSA KODLAMANIZ BAŞARILI GEÇMİŞ DEMEKTİR. İYİLİK YAP DENİZE AT ANLAYIŞI ŞİARINIZ OLMALIDIR. YANİ BEKLENTİ İÇİNDE OLUNMAMASI GEREKMEKTEDİR. HER EYLEMİNİZ ALLAH RIZASI İÇİN OLMALIDIR. KENDİNİZE ZAMAN İLE İLGİLİ TAHDİTLER KOYMAMALISINIZ. BUNU YAŞAM BİÇİMİNİZ OLARAK KABUL ETMELİ HER GÜN BELİRLEDİĞİNİZ SAYIDA UYGULAMA YAPMALISINIZ. BEDENİNİZİN SONSUZ ENERJİ ALANIYLA OLAN İLETİŞİMİNE BAĞLI OLARAK, KODLAMA, DOĞAL AKIŞI İÇİNDE GERÇEKLEŞECEK VE UMMADIĞINIZ BİR ANDA YAZILIM PROGRAMINIZI AKTİF EDECEKTİR. BU SONUCA GÜVENİNİZ TAM OLMALIDIR. EVREN HER DAİM SİZİNLE BERABERDİR, BİRDİR.

     BİLİNÇALTININ SİSTEMSEL VE OTOMATİK ÇALIŞAN CEVAPLAMA YANI DA VARDIR. KÖTÜLÜK VE İYİLİK GİBİ HASSAS KONULAR BEDENİ DİREK VE ÖNEMLİ BOYUTTA ETKİLER. BU ETKİ GENELLİKLE HERHANGİ BİR SÜZGECE TAKILMADAN BİLİNCİN ALTINA GİDER. BİLİNÇALTINDA İYİLİK İYİLİKLE, KÖTÜLÜK KÖTÜLÜKLE KARŞILANIR. İYİLİĞİN YA DA KÖTÜLÜĞÜN KAYNAĞINA AYNI ŞEKİLDE KARŞILIĞI GÖNDERİLİR. KİŞİ ÇOĞU KEZ BUNUN FARKINDA BİLE OLMAZ. İŞTE BU NEDENLE İYİLİKLER VE KÖTÜLÜKLER KARŞILIKSIZ KALMAZ. BİLİNÇLİ KISIM ETKİLENDİĞİ OLAY ÜZERİNE NEFRETİNİ KOYAR VE BİR DE BUNU TEREDDÜTSÜZCE BİLİNÇ ALTINA GEÇİRİRSE BEDDUA OLUŞUR. SONUÇLARI VAHİMDİR. BİLİNÇLİ KISMIN KIZGINLIK, KİN İHTİVA EDEN BİR MÜDAHALESİ OLDUĞU İÇİN DÖNÜŞ, KENDİSİNE DE OLACAKTIR. BU DA KESKİN KÜPÜN KENDİSİNE ZARAR VERMESİ GİBİ, KENDİNİZE ZARAR VERMENİZ ANLAMINA GELİR. ZİHİN BEDEN ATMAN BÜTÜNLÜĞÜ BİZİ DOĞA KANUNLARIYLA UYUMLU HALE GETİRİR. BU UYUM BİZDEN ÖFKEYİ, NEFRETİ, KIZGINLIĞI ALIR. SEVGİYİ, MUTLULUĞU, HUZURU EKER YÜREĞİMİZE. İYİLİK DE, KÖTÜLÜK DE KALPTE KÜÇÜCÜK BİRER NOKTADIR. HANGİSİNİ BESLERSEK O BÜYÜR. İYİLİĞİ ÖĞRENELİM VE SADECE ONU BESLEYELİM!

     BİLİNÇ BİLİNALTINDAN KOPMASAYDI TEZAHÜR EDEN HER İNSAN MÜKEMMEL OLURDU. KUSUR İNSANA AİT BİR ÖZELLİKTİR. MİKTARININ EN AZA İNDİRİLMESİ DE GÖREVİMİZDİR. YARATICI GÜÇ, ALLAH, HEPİMİZİN İÇİNDE VARDIR. SONSUZ KUDRET, ZEKA, ENERJİ, MUTLULUK, SÜKUNET ONUN VASIFLARINDANDIR. İÇİMİZDE VARSA HER ZERREMİZDE VAR DEMEKTİR. BU VASIFLARIN TEZAHÜRÜNÜ HİSSETMİYORSAK, BİZDE, BİR YERLERDE BİR YANLIŞLIK VAR DEMEKTİR. BU YANLIŞI BULMAK, DÜZELTMEK, HUZURA MUTLULUĞA ERİŞMEK ASLİ MECBURİYETİMİZDİR. LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ! SİZİ MUTLU EDECEĞİNİZE İNANDIĞINIZ HER MADDENİN KEYFİ GEÇİCİDİR. ELİNİZE GEÇTİKTEN KISA BİR SÜRE SONRA ANLAMINI YİTİRMEKTE VE YENİ BİR HEDEF OLUŞMAKTADIR. BU KISIR DÖNGÜYÜ FARK ETTİĞİNİZDE GERÇEK HUZURA BİR ADIM YAKLAŞTINIZ DEMEKTİR. EN BÜYÜK MUTLULUK BAŞKALARININ MUTLULUĞUNA VESİLE OLDUĞUNUZ ANDIR. O AN ANILARINIZDA ÖYLE BİR YER EDER Kİ, AKLINIZA HER DÜŞÜŞÜNDE AYNI HAZZI HİSSEDERSİNİZ. KISACASI İLK IPHONE’NUNUZUN YA DA MERCEDESİNİZİN BİTMİŞ HAZZINDAN TAMAMEN BAŞKA OLAN BİR ŞEYDİR.

 

BÜYÜK PARASAL İMKANLAR İÇİN ZİHİN KODLAMA YAZILIMI

 

BİLİNÇALTIMIN SONSUZ ZENGİNLİKLERİYLE BÜTÜNLEŞTİM. GERÇEK DEĞERİMİN FARKINDAYIM. BEN BİR İNSANIM. BİR PIRLANTAYIM. ZENGİN, MUTLU VE BAŞARILI OLMAK BENİM DOĞAL HAKKIMDIR. PARA BANA DOĞRU SERBESTÇE, BOL VE DEVAMLI AKAR. KENDİME DUYDUĞUM SONSUZ GÜVENLE, YETENEKLERİMİN TAMAMINI, HİÇ ÇEKİNMEDEN KULLANIRIM. HARİKULADE OLAN PARASAL İMKANLARA, MUTLAKA ULAŞTIRAN GÜÇLE SARILIYIM. KAZANDIĞIMIN BİR KISMINI İHTİYACI OLAN BİRİNE VERİRİM. BEN İÇİMDEKİ HAZİNEYİM. BİR BÜTÜNÜM. BANA LAZIM OLAN ANINDA KARŞILANIR.

 

BÜYÜK VE RAHAT PARASAL İMKANLARA KAVUŞMAYI ÇOK İSTİYORSANIZ YUKARIDAKİ YAZILIMI KULLANABİLİRSİNİZ. GÜNDE EN AZ İKİ KEZ, MÜMKÜNSE ÇOK KEZ BU METNİ TEKRAR ETMELİSİNİZ. İNANÇTAN UZAK, KUŞKU İLE DOLU TEKRARLAR BOŞA GEÇEN ZAMAN DİLİMLERİDİR. BİLİNÇALTININ ŞÜPHEYE TAHAMMÜLÜ YOKTUR. ZERRE KADAR ŞÜPHE OLUŞURSA, BİLİNÇALTI, ÜZERİNE YAZIM KABUL ETMEYEN BİR HARD DİSKE DÖNÜŞMEKTEDİR. GÜNLÜK BİLİNCİMİZ BU METNE SONSUZ GÜVEN DUYMALI, SABAH EZANI VAKTİNDE VE GECE YATMADAN ÖNCE OLMAK ÜZERE, BİR GÜNÜN İÇİNDE EN AZ İKİ KEZ, GİRİŞ BÖLÜMÜNDE AÇIKLANAN ŞEKİLDE TEKRAR EDİLMELİDİR. MEDİTASYONUN ARDINDAN YAPILACAK YAZILIM ÇALIŞMALARININ DAHA ETKİLİ OLACAĞI DA AŞİKARDIR.

  ZİHİN KODLAMANIN ÖNCESİNDE NASIL MEDİTASYON YAPILIR?

 

SABAH NAMAZI VAKTİNDE UYANIN. PENCERENİZİ AÇIN. SABAHIN, BOL OKSİJEN İÇEREN TEMİZ HAVASINI DERİN DERİN SOLUYUN. 3-4 DAKİKA YETERLİDİR. BİR KOLTUĞA OTURUN. SIRTINIZIN DİK (DÜZ) OLDUĞU   RAHAT BİR POZİSYON BULUN. TERLİKSİZ OLAN AYAK TABANLARINIZ ZEMİNE TAM OLARAK BASIYOR OLSUN. ÖNCE NEFES ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ. CEP TELEFONUNUZU 5 DAKİKAYA AYARLAYIN. SAĞ BURUN DELİĞİNİZİ SAĞ ELİNİZİN BAŞ PARMAĞI İLE KAPATIN. SOL BURUN DELİĞİNİZDEN VAR OLAN NEFESİNİZİ VERİN VE ARDINDAN NEFES ALIN VE TUTUN. SAĞ BURUN DELİĞİNİZİ AÇIP SAĞ ELİNİZİN ORTA-YÜZÜK PARMAK İKİLİSİ İLE SOL BURUN DELİĞİNİZİ KAPATIN. ALMIŞ OLDUĞUNUZ NEFESİ SAĞ BURUN DELİĞİNİZDEN VERİN VE GENE SAĞ BURUN DELİĞİNİZDEN NEFES ALIP NEFESİNİZİ TUTUN. SAĞ ELİNİZİN BAŞ PARMAĞI İLE SAĞ BURUN DELİĞİNİZİ KAPATIN. BÖYLECE BAŞLADIĞIMIZ NOKTAYA GELMİŞ OLACAĞIZ. BU DÖNGÜYÜ (TEKRARI) ARA VERMEDEN, BOZMADAN SAKİN BİR BİÇİMDE ALARMINIZ ÇALANA KADAR SÜRDÜRÜN. TELEFONU SUSTURDUKTAN SONRA BİR DAKİKA KADAR GÖZLERİNİZ KAPALI BEKLEYİN. ARTIK MEDİTASYONA BAŞLAMAYA HAZIRIZ! GÖZLERİMİZ DIŞ DÜNYADAN AYRILARAK İÇİMİZDEKİ SONSUZLUĞA BAKIYOR SADECE. BİR DE DÜŞÜNCELER DURABİLSE! MAKSADIMIZ BU ZATEN. DURMADAN GELEN, SÜREKLİ AKAN, ÜREYEN DÜŞÜNCELER SİLSİLESİNİ DURDURABİLMEK İÇİN BİR SÖZCÜK KULLANACAĞIZ. BU SÖZCÜĞÜ DUDAKLARIMIZI VE DİLİMİZİ HAREKET ETTİRMEDEN, ZİHNİMİZLE TEKRARLAYACAĞIZ. SAKİN, HUZUR DOLU BİR DURUŞLA BIKMADAN USANMADAN BU TEKRARI YAPACAĞIZ. PEK ÇOK MEDİTASYON TÜRÜNDEN SÖZ EDİLEBİLİR. BURADAKİ MEDİTASYONDA KULLANACAĞIMIZ SÖZCÜK ALLAH’IN İSİMLERİNDEN BİRİ OLMALIDIR. KİŞİYE EN UYGUNU BİR UZMAN TARAFINDAN TESPİT EDİLEBİLİRSE DE, SİZ AŞAĞIDAKİ İSİMLERİN HER BİRİNİ BİRKAÇ KEZ KEZ SÖYLEDİKTEN SONRA SİZE EN FAZLA TESİR EDENİNİ SEÇİNİZ. “İŞTE ALLAH’IN GÜZEL İSİMLERİ (ESMA-İ HÜSNA)”1) ER-RAHMANÜ, 2) ER-RAHİMÜ, 3) EL-MELİKÜ,

4) EL-KUDDUSÜ, 5) ES-SELAMÜ, 6) EL-MܒMİNÜ 7) EL-MÜHEYMİNÜ, 8) EL-AZİZÜ 9) EL-CEBBARU 10) EL-MÜTEKEBBİRU, 11) EL-HALİKU, 12) EL-BARİÜ, 13) EL-MUSAVVİRU, 14) EL-GAFFARU, 15) EL-KAHHARU, 16) EL-VEHHABÜ, 17) ER-RAZZAKU, 18) EL-FETTAHU, 19) EL-ALİMÜ, 20) EL-KABİDU, 21) EL-BASİTU, 22) EL-HAFİDU, 23) ER-RAFİ’U, 24) EL-MU’İZZÜ, 25) EL-MÜZİLLÜ, 26) ES-SEMİ’U, 27) EL-BASİRU, 28) EL-HAKEMÜ, 29) EL-ADLÜ, 30) EL-LATİFU, 31) EL-HABİRU, 32) EL-HALİMÜ, 33) EL-AZİMÜ, 34) EL-GAFURU, 35) EŞ-ŞEKURU, 36) EL-ALİYYÜ 37) EL-KEBİRU, 38) EL-HAFİZU, 39) EL-MUKİTÜ, 40) EL-HASİBÜ, 41) EL-CELİLÜ, 42) EL-KERİMÜ, 43) ER-RAKİBÜ, 44) EL-MÜCİBÜ, 45) EL-VASİ’U, 46) EL-HAKİMÜ, 47) EL-VEDUDÜ, 48) EL-MECİDÜ, 49) EL-BA’İSÜ, 50) EŞ-ŞEHİDÜ, 51) EL-HAKKU, 52) EL-VEKİLÜ, 53) EL-KAVİYYU, 54) EL-METİNÜ, 55) EL-VELİYYÜ, 56) EL-HAMİDÜ, 57) EL-MUHSİ, 58) EL-MÜBDİÜ, 59) EL-MU’İDÜ, 60) EL-MUHYİ, 61) EL-MÜMİTÜ, 62) EL-HAYYÜ, 63) EL-KAYYUMÜ, 64) EL-VACİDÜ, 65) EL-MACİDÜ, 66) EL-VAHIDÜ, 67) ES-SAMEDÜ, 68) EL-KADİRU, 69) EL-MUKTEDİRU, 70) EL-MUKADDİMÜ, 71) EL-MUAHHİRU, 72) EL-EVVELÜ, 73) EL-AHİRU, 74) EZ-ZAHİRU, 75) EL-BATINÜ, 76) EL-VALİ, 77) EL-MÜTEALİ, 78) EL-BERRU, 79) ET-TEVVABÜ, 80) EL-MÜNTEKIMÜ 81) EL-AFÜVVÜ, 82) ER-RAUFÜ, 83) MALİKܒL-MÜLKİ, 84) ZܒL-CELALİ VE’L-İKRAMİ, 85) EL-MUKSİTU, 86) EL-CAMİ’U, 87) EL-GANİYYÜ, 88) EL-MUĞNİ, 89) EL-MANİ’U, 90) ED-DARRU, 91) EN-NAFİ’U, 92) EN-NURU, 93) EL-HADİ, 94) EL-BEDİ’U, 95) EL-BAKİ, 96) EL-VARİSÜ, 97) ER-REŞİDÜ, 98) ES-SABURU 99) ALLAH. İSTERSENİZ ŞIRANK, ŞİRİNK, HİRİNK, HIRANK, KIRANK, KİRİNK, ŞIYAM, ŞİRİRAM, AİMA… SÖZCÜKLERİNDEN BİRİNİ DE KULLANABİLİRSİNİZ. BAŞLANGIÇTA DUDAK VE DİLİNİZİ OYNATMADAN TEKRAR YAPMAK ZOR GELEBİLİR. ZAMANLA ALIŞILIYOR. ZİHNİNİZLE TEKRARLAMA EYLEMİNİ YAPMAKTAN VAZGEÇMEYİNİZ. HER GELEN DÜŞÜNCEYE KARŞILIK SÖZCÜĞÜNÜZÜ TEKRAR EDEREK CEVAP VERİNİZ. İNCE BİR HUSUS VAR! BU TEKRARI BİR RESTLEŞME GİBİ DEĞİL, BİR HOŞGELDİN GİBİ YAPMALIYIZ. YANİ GELEN HER DÜŞÜNCEYİ OLDUĞU GİBİ KABUL ETMELİ, ANCAK ONA TAKILI KALMAMALIYIZ. BİZ SADECE SÖZCÜĞÜMÜZÜN TEKRAR EDİLMESİNİN PEŞİNDEN GİDECEĞİZ. MEDİTASYONUN SÜRESİ 20 DAKİKA OLMALIDIR. ZAMAN ZAMAN KARŞIMIZDAKİ SAATE BAKARAK BU SÜREYİ KONTROL EDEBİLİRİZ. BUNUN İÇİN ALARM KURMAK DOĞRU DEĞİLDİR. SÜRENİN TAMAMLANDIĞINI GÖRDÜĞÜMÜZDE SÖZCÜĞÜMÜZÜ TEKRAR ETMEYİ BIRAKACAĞIZ. POZİSYONUMUZU BOZMADAN, HERHANGİ BİR EYLEM YAPMADAN BİR İKİ DAKİKA GEÇİRECEĞİZ. ARDINDAN GÖZLERİMİZİ AÇIP KAPATARAK BİR DAKİKA DAHA DİNLENECEĞİZ. ARTIK GÖZLERİMİZİ AÇABİLİR, TAMAMLANMIŞ PROGRAMIN MÜTALASINI YAPABİLİRİZ. YAPILAN MEDİTASYONLARIN SAYISI ARTTIKÇA 20 DAKİLALIK ZAMAN İÇİN SAATE BAKMAYA GEREK KALMAYACAK, BEDENİNİZ BU SÜREYİ OTOMATİK OLARAK TUTACAKTIR. HER ZİHNİN MEDİTASYON DENEYİMİ FARKLI OLUR. ÇÜNKÜ HERKES FARKLI BİLİNÇ DERİNLİĞİNDE YAŞAMAKTADIR. BİLİNÇ DÜZEYİMİZ YOLUN NERESİNDE OLDUĞUMUZUN GÖSTERGESİDİR. HER PROGRAM, BU YOL ÜZERİNDE İLERLEMEK ANLAMINA GELECEKTİR. HER DENEYİM BİR OLGUNLAŞMA SÜRECİDİR. SÖZCÜK TEKRARI İLE YAPILAN BÖYLESİ BİR MEDİTASYONUN; DÜZENLİ UYGULANMASI DURUMUNDA, HER 5 YILDA, 2 YAŞ GENÇLEŞTİRDİĞİ SÖYLENMEKTEDİR. HÜCRELERİMİZ ÜZERİNE BÖYLESİ POZİTİF BİR ETKİ YAŞANIRKEN MANEVİYATIMIZ ÜZERİNDE OLUŞACAK OLUMLU ETKİNİN NASIL DA BÜYÜK OLACAĞINI TAHMİN ETMEK SANIRIM HİÇ DE ZOR DEĞİLDİR! EVET, ARTIK MEDİTASYONU ÖĞRENDİNİZ. “DÜNÜ ARATMAYACAK YARININ KAPISI” ÖNÜNÜZDE DURUYOR. ANAHTARI DA MEDİTASYON. GİRİN O KAPIDAN! HER YARIN, DÜNDEN GÜZEL OLSUN…

 

   SİZ İSTERSENİZ; BİLİNÇALTINIZIN SONSUZ GÜCÜ, İÇİNİZDEKİ VE DÜNYANIZDAKİ HER OLUMSUZ HİSSİ, İMPULSU, İSTEĞİ, ALIŞKANLIĞI VE BİRİKİMİ EBEDİYEN YOK EDER. MEDİTASYON VE ONAYLAMA SİZE YETER…